четвер, 9 серпня 2012 р.

На село до дідуся їде лікар з Ялти


Своїми міркуваннями щодо оцінки роботи виїзних бригад мережі «Добробут» вирішив поділитися з нашим кореспондентом сільський фельдшер, який попросив його прізвища не називати. 

   - Насамперед про те, з чим я аж ніяк не можу погодитися, - каже фельдшер. – Справа в тім, що лікарі «Добробуту» не мають права працювати на території Немирівського і чотирьох інших районів, по яких вони зараз курсують. «Добробут», як юридична одиниця, зареєстрований у Києві, Ялті та Донецьку. Але Бог з ним, якби це були бригади будівельників, то на дане правопорушення можна було б заплющити очі. Хай будують. Але тут йдеться про здоров’я людини. Скажіть, як би ви відреагували, якби до вашої хати зайшли незнайомі люди і сказали: хочемо вас обстежити. Ви б, як мінімум, насторожилися. 
   - Ви хочете сказати, що ті люди можуть виявитися не лікарями? 
   - Звичайно. А ще медичні гастролери не несуть ніякої відповідальності за здоров’я і життя людей. Обстежили, бо їм наказали це зробити, - і будьте здорові! А що далі робити пацієнту?  А якщо сталася лікарська помилка, то де шукати винного? У Ялті? 
   - Але сільські люди скаржаться, що місцева влада не пускає до них лікарів зі столиці…   
   - …І створюють конфліктну ситуацію на руку тим, хто послав бригаду гастролерів. Вони цього й добиваються. Мовляв, ми хороші, дбаємо про людей, а ті, хто не пускає лікарів з Києва, вороги вашого здоров’я.
   - А, може, не будемо перебільшувати. Лікарі ж їдуть здалеку, тратять на це особистий час, палять бензин. Чому б їх не похвалити за це?
   - Я із задоволенням похвалив би, якби не та обставина, що дані медогляди чомусь стали проводитися перед парламентськими виборами, чомусь у 5-ти районах, які входять до одного виборчого округу, і чомусь їх організовує людина, яка після 30 липня швиденько стала готувати документи, щоб зареєструватися у ЦВК, як кандидат у народні депутати України по Іллінецькому виборчому округу №18.

Розмову вів Олег Русин 

Немає коментарів:

Дописати коментар